Kategorie produktu
Inne

Plastikowe skrzyniopalety odpowiednie do ¼ Euro palet

Plastikowe pojemniki ¼ do przechowywania, przystosowane do wymiarów palet euro, pomogą stworzyć doskonałą logistykę magazynową w każdej firmie.

W ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz szeroki wybór pojemników z tworzywa sztucznego, pasujące do ¼ palety o standardowych rozmiarach.
Zastosowanie tego typu rozwiązań pozwala zwiększyć wydajność prac zachować porządek w przestrzeni przechowywania, a także odpowiednio skatalogować i zabezpieczyć produkty.

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Plastikowe pojemniki odpowiadające ¼ rozmiarów euro palet

Wykonane z polipropylenu pojemniki ¼ wyróżniają się doskonałą trwałością. Tworzywo sztuczne cechuje się uniwersalnością, niską wagą i odpowiednią giętkością, dzięki czemu jest bardzo mobilne i wytrzymałe. Odporne na uszkodzenia plastikowe skrzynie o dużym udźwigu mogą być wykorzystane do transportu oraz przechowywania ciężkich towarów, umieszczonych w stosach na paletach euro. Lekkie pojemniki zapewniają wygodny transport. Niektóre z modeli posiadają także specjalnie wyprofilowane uchwyty, ułatwiające ręczne przenoszenie skrzynek.

Jeśli zależy Ci na tym, aby towar spaletyzowany został dobrze zabezpieczony, możesz zdecydować się na pojemniki plastikowe ¼ palety, wyposażone w praktyczne pokrywy. Dzięki nim produkty będą chronione przed uszkodzeniem z każdej strony także od góry. Konstrukcja pojemników umożliwia wygodne ustawianie ich w stosach, a także transport,  załadunek i rozładunek przy pomocy wózków widłowych lub magazynowych. Pokrywy pojemników transportowych są doskonale dostosowane do wymiarów plastikowych skrzyniopalet.

Podstawa pojemników z plastiku przystosowanych do ¼ euro palety ma wymiary 600 na 400 mm. Poszczególne modele różnią się między sobą wysokością, co pozwala przystosować ich funkcjonalność do wymagań danego produktu. Waga większości plastikowych skrzyń ¼ nie przekracza 3 kg. Są przy tym bardzo trwałe i niepodatne na pęknięcia. Odpowiednia giętkość materiału zapewnia im bardzo długą żywotność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Wytrzymałe pojemniki plastikowe pasujące do ¼ palety euro

Pojemniki plastikowe ¼ dostosowane do wymiarów standardowych palet, mogą być składowane na regałach magazynowych. Ich wytrzymała, mocna konstrukcja pozwala nie tylko odpowiednio katalogować towary i chronić je przed czynnikami zewnętrznymi, ale także zapobiega zsuwaniu się produktów z półek. Skrzynki z tworzywa sztucznego nie tracą swoich właściwości w kontakcie z wodą, środkami chemicznymi takimi jak kwasy czy oleje,  a także wysoką lub niską temperaturą. Mogą być wykorzystywane w chłodniach, wilgotnych pomieszczeniach oraz na zewnątrz, poza zamkniętą przestrzenią magazynową.

Plastikowe pojemniki przystosowane do ¼ palety euro dostępne są w kolorze szarym, czerwonym oraz niebieskim. Kolorystyczne oznaczenie konkretnych produktów pozwoli stworzyć wydajną logistykę magazynową, dzięki której z łatwością znajdziesz potrzebny towar. Pudełka plastikowe oraz sprzedawane osobno dopasowane pokrywy, to doskonały sposób na składowanie oraz transportowanie dowolnego rodzaju produktów.

Odwiedzam jako