Kategorie produktu
Inne

Pokrywa do ½ palety i plastikowych pojemników

Pokrywy ochronne pasujące do ½ palety euro to najlepszy sposób na zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, zarówno w środowisku magazynowym, jak i w transporcie. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego lub metalu pokrywy izolują produkty przechowywane w pojemnikach magazynowych, chroniąc je przed bezpośrednim kontaktem z kurzem, pyłem lub cieczami. Ich wielkość odpowiada połowie wymiarów standardowej palety euro, a ergonomiczna konstrukcja umożliwia wygodne zamykanie i otwieranie pojemników.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pokrywy ochronne odpowiednie dla kontenerów o wymiarach ½ euro palety

W ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz między innymi pokrywy ochronne ½ wykonane z mocnego i odpornego na uszkodzenia aluminium. Wytrzymała pokrywa metalowa waży zaledwie 3 kilogramy, jest więc komfortowa w obsłudze i mobilna. Z łatwością przeniesiesz ją ręcznie w odpowiednie miejsce i zabezpieczysz towar składowany w pojemnikach przed czynnikami zewnętrznymi. Aluminium wyróżnia się niewielkim ciężarem własnymi dużą wytrzymałością na zmiany temperatury. Struktura stopu nie zostanie naruszona nawet podczas użytkowania w bardzo niskiej lub wysokiej temperaturze.

Metalowe pokrywy ½ zastosowane w pojemnikach plastikowych zapewniają dodatkową warstwę ochronną dla przechowywanych towarów. Aluminium jest wysoce odporne na wgniecenia i nie pęka nawet pod bardzo dużym naciskiem. Świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego zabezpieczenia delikatnych produktów, które składowane są w stosach na paletach lub podczas transportu. Pokrywy tworzone są przez renomowanych producentów akcesoriów magazynowych, co gwarantuje im najwyższą jakość wykonania i bardzo długą żywotność.

Odpowiednie zabezpieczenie towarów i narzędzi pozwala na stworzenie wydajnej logistyki oraz w pełni bezpiecznego miejsca pracy. Pokrywy ochronne ½ do pojemników metalowych lub plastikowych znajdą zastosowanie w magazynach, hurtowniach, warsztatach lub sklepach. Pokrywy mogą być użytkowane z pojemnikami przeznaczonymi do przechowywania żywności pakowanej. Izolują towar nie tylko przed dostępem kurzu lub pyłu, ale także światła.

Metalowe pokrywy ½ do pojemników magazynowych usprawnią transport produktów oraz prace magazynowe

Wymiary pokryw wynoszą  600 na 800 mm i odpowiadają połowie rozmiaru standardowej palety euro. Zastosujesz je z każdym rodzajem pojemników magazynowych, od klasycznych pudełek plastikowych, po modele z uchwytami i metalowe skrzyniopalety. Pokrywy ochronne ½ to uniwersalne wyposażenie każdej dobrze zorganizowanej przestrzeni przechowywania. Dzięki nim kontenery mogą być układane w stosy bez obawy o uszkodzenie towaru.

Ochronne pokrywy ½ wykonane z odpornego na zniszczenie metalu lub plastiku dostępne w naszym asortymencie to najwyższej klasy produkty, spełniające wszelkie normy jakości. Pozwalają zabezpieczyć wszelkiego rodzaju produkty, nie tylko przed uszkodzeniem, ale i kurzem oraz zabrudzeniami, na jakie narażone są w przestrzeni magazynowej. Zastosowanie jakościowych komponentów zapewnia pokrywom trwałość i wytrzymałość, przez co mogą być bezpiecznie i komfortowo wykorzystywane nawet przez wiele lat.

Odwiedzam jako