Kategorie produktu
Inne

½ plastikowe pojemniki / skrzyniopalety

Pojemniki odpowiadające wielkością ½ wymiarów palety euro to uniwersalny produkt, który wspomoże logistykę Twojej firmy. Plastikowe pojemniki ½ mogą być układane w stosach i na regałach magazynowych.

Pozwolą Ci odpowiednio zaaranżować przestrzeń przechowywania i zabezpieczyć towary przed uszkodzeniem w czasie transportu.

W ofercie sklepu HHL Regały dostępne są także praktyczne plastikowe i aluminiowe pokrywy, odpowiadające rozmiarom pojemników, dzięki którym ochronisz towary przed kontaktem z kurzem, pyłem lub wilgocią.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Plastikowe pojemniki ½ palety euro do magazynów, hurtowni oraz warsztatów

Pojemne pudełka wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego to podstawowy element wyposażenia środowiska magazynowego. Odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne polipropylen może być wykorzystywany do przechowywania każdego rodzaju produktów, od środków chemicznych, po delikatne towary i ciężkie narzędzia. Plastik wyróżnia się ponadto niewielkim ciężarem własnym, dlatego jest bardzo mobilny i komfortowy w transporcie. Z łatwością przeniesiesz plastikowe pojemniki ½ palety ręcznie - niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w wygodne uchwyty.

Tworzywo sztuczne to świetna alternatywa dla drewna oraz metalu. Pojemniki plastikowe nie tracą swoich właściwości w kontakcie z wodą lub cieczami takimi jak kwasy czy oleje. Nie rdzewieją i nie nasiąkają. Pojemniki są także odporne na wysoką oraz niską temperaturę, dzięki czemu mogą być użytkowane w chłodniach, a także na zewnątrz, poza przestrzenią magazynu. Plastikowe pudełka ½ euro palety wykonane są z nietoksycznego i w pełni bezpiecznego materiału o odpowiedniej gęstości. Tworzywo nie pęka nawet pod naciskiem i cechuje się długą żywotnością, podczas intensywnego użytkowania

W ofercie naszego sklepu dostępne są także pudełka przystosowane do przechowywania żywności. Są one oznaczone specjalnymi etykietami i spełniają wszelkie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Tego typu pojemniki plastikowe ½ palety świetnie sprawdzą się w hurtowniach oraz sklepach spożywczych. Skrzyniopalety z otwartym frontem umożliwiają wygodny dostęp do składowanych w nich przedmiotów, co usprawni pracę w warsztacie lub magazynie. Plastikowe skrzynki uzupełnione o wytrzymałe pokrywy mogą być wygodnie układane w stosach, dzięki czemu mogą być przechowywane na regałach, półkach w chłodni, mroźni lub magazynie.

Skrzyniopalety ½ pasujące do wymiarów standardowych palet euro

Pojemniki plastikowe dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach. Ich podstawa odpowiada wielkości ½ standardowej euro palety, różnią się one jednak wysokością oraz objętością. Większość modeli skrzyń plastikowych ma wysokość od 200 do prawie 500 mm, co pozwala Ci wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pojemniki ½ występują w kolorach szarym, czerwonym oraz niebieskim. Kolorystyczne oznaczenie danych rodzajów produktów ułatwia prace magazynowe i pozwala zachować idealny porządek w przestrzeni przechowywania. Szybko odszukasz potrzebny towar i wygodnie przeniesiesz go w odpowiednie miejsce.

Odwiedzam jako