Kategorie produktu
Inne

Pokrywa ochronna do pojemników plastikowych i paletowych - 1/8

Plastikowe pojemniki stanowią niezbędny element wyposażenia każdego magazynu. Pozwalają sprawnie i szybko uporządkować oraz przenieść dowolny typ produktów. Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć towar przez uszkodzenie oraz kontaktem z czynnikami zewnętrznymi, możesz wyposażyć je w praktyczne pokrywy, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W asortymencie sklepu HHL Regały znajdziesz szeroki wybór pokryw ochronnych do pojemników plastikowych i paletowych o wymiarach ⅛ standardowej palety euro.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ochronne pokrywy do pojemników plastikowych i paletowych w rozmiarze ⅛ palety euro

W środowisku magazynowym towar jest często narażony na kontakt z dużą ilością pyłu, kurzu oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Plastikowe pojemniki i skrzynie magazynowe nie są w stanie całkowicie zabezpieczyć produktów przed zabrudzeniem, dlatego więc stosuje się ochronne pokrywy odpowiadające ⅛ palety euro. Wykonane z tworzywa sztucznego pokrywy szczelnie przylegają do pudełek, chroniąc składowane w nich przedmioty. Pokrywy świetnie sprawdzą się także podczas transportu delikatnych produktów.

Jakościowe pokrywy ochronne do pojemników plastikowych ⅛ wykonane są z najwyższej klasy tworzywa sztucznego. Są odporne na pęknięcia i odkształcenia, nawet podczas kontaktu z wysoką lub niską temperaturą. Stanowią doskonałą alternatywę dla akcesoriów magazynowych wykonanych z drewna lub metalu. Wyróżnia je odpowiednia giętkość i wysoka trwałość. Nie nasiąkają podczas kontaktu z wodą i nie rdzewieją, dzięki czemu sprawdzą się nawet w bardzo wilgotnych pomieszczeniach, chłodniach, oraz mroźniach. 

Pokrywy ochronne do pudełek plastikowych i pojemników paletowych ⅛ są bardzo lekkie i mobilne. Z łatwością przeniesiesz je ręcznie w odpowiednie miejsce, nawet w większej ilości. Waga własna produktu wynosi zaledwie 0,3 kg. Pokrywy wyróżniają się doskonale zaprojektowaną, ergonomiczną formą, która umożliwia łatwe zamykanie i otwieranie pojemników. Plastikowe pokrywy stanowią dodatkową warstwę ochronną dla produktów przechowywanych w magazynach, hurtowniach czy warsztatach. Izolują je od niekorzystnych czynników zewnętrznych i chronią przed uszkodzeniem mechanicznym.

Wysokiej jakości pokrywy ochronne do pojemników plastikowych ⅛ zabezpieczają towar przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem

Największą zaletą ochronnych pokryw do pojemników plastikowych ⅛  jest ich uniwersalność. Pomogą Ci zabezpieczyć dowolny rodzaj produktów, świetnie sprawdzą się podczas transportu, prac magazynowych oraz inwentaryzacji. Pokrywy pozwalają chronić produkty nie tylko przed pyłem i kurzem, ale także bezpośrednim kontaktem z wodą i światłem. Mogą być stosowane razem z pojemnikami do przechowywania żywności opakowanej. 

Ochronne pokrywy do pojemników plastikowych ⅛ to wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się nie tylko w środowisku magazynowym. Z ich pomocą odpowiednio zabezpieczysz narzędzia, środki czystości lub sprzęty AGD, które przechowujesz w garażu, piwnicy czy na strychu. Pojemniki i pokrywy w rozmiarze ⅛ standardowej palety euro bez problemu ustawisz na półkach lub w stosach, dzięki czemu uporządkujesz i odpowiednio zabezpieczysz dowolne przedmioty.

Odwiedzam jako