Kategorie produktu
Inne

1/8 plastikowe pudełka / palety

Plastikowe pojemniki w rozmiarze ⅛ palety euro pozwolą Ci stworzyć uporządkowaną i doskonale zorganizowaną przestrzeń przechowywania. Znajdą zastosowanie w magazynach, hurtowniach, warsztatach, biurach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego pudełka ⅛ dostępne w asortymencie sklepu HHL Regały, wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością oraz funkcjonalnością.

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
H320 mm. Z otwartym przodem. Szary (Auer)
45,00 zł
Zobacz produkt
H120 mm. Szary
26,00 zł
Zobacz produkt
H220 mm. Szary
37,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Gdzie zastosujesz pudełka plastikowe ⅛ palety euro?

Największą zaletą plastikowych pojemników ⅛ jest ich uniwersalność. Mogą być wygodnie układane w stosy i składowane na regałach magazynowych. Są odporne na działanie zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury. Nie odkształcają się i nie pękają nawet pod silnym naciskiem. Wysokiej jakości, trwałe tworzywo sztuczne charakteryzuje się niską wagą, dzięki czemu z łatwością przeniesiesz pudełka ręcznie, bez konieczności używania wózka widłowego lub magazynowego. 

Plastikowe pudełka ⅛ z powodzeniem zastąpią pojemniki metalowe lub drewniane. Dzięki odpowiedniej giętkości umożliwiają przechowywanie i transport ciężkich towarów. Tworzywo sztuczne nie traci swoich właściwości w kontakcie z cieczami, takimi jak woda, oleje, kwasy, czy inne środki chemiczne. Plastik nie pokrywa się rdzą ani nie pęcznieje, przez co może być użytkowany w każdych warunkach. Pojemniki plastikowe mogą być wykorzystywane w wilgotnych i ciepłych pomieszczeniach, chłodniach, oraz na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym.

Wymiary podstawy pojemników plastikowych ⅛ wynoszą 300 na 400 mm. Poszczególne modele różnią się między sobą wysokością, przez co oferują zróżnicowaną objętość oraz funkcjonalność. Przestronne pojemniki o wysokich ściankach świetnie sprawdzą się do przechowywania towarów o większych gabarytach, części samochodowych lub środków czystości. Niższe pudełka mogą posłużyć do przechowywania niewielkich narzędzi, nakrętek i śrub. W ofercie posiadamy także pojemniki z otwartym frontem, które umożliwiają swobodny dostęp do towarów.

Plastikowe pojemniki ⅛ palety euro do przechowywania każdego rodzaju produktów

Wykonane z nietoksycznego plastiku pojemniki ⅛ mogą być wykorzystane do przechowywania oraz transportu dowolnej kategorii towarów. Niektóre modele posiadające specjalne oznaczenie są odpowiednie także do składowania żywności opakowanej. Tego typu pudełka plastikowe znajdą zastosowanie między innymi w sklepach lub hurtowniach spożywczych. Możesz także umieścić je w domowej spiżarni lub piwnicy, w której przechowujesz zapasy lub przetwory. 

Optymalne wymiary oraz niewielka waga plastikowych pudełek ⅛ sprawiają, że świetnie sprawdzą się one w domowych piwnicach, garażach lub na poddaszach. Z ich pomocą zaaranżujesz uporządkowane i ergonomiczne pomieszczenie gospodarcze. W pojemnikach o wymiarze ⅛ palety euro możesz przechowywać narzędzia, dokumenty, niewielkie sprzęty AGD lub samochodowe części zamienne. Pudełka ⅛ dostępne są w kolorze niebieskim, czerwonym oraz szarym, dzięki czemu z łatwością skatalogujesz konkretne produkty, oznaczając je odpowiednią barwą.

Odwiedzam jako