Kategorie produktu
Inne

Plastikowe pojemniki 1/8 palety

Wśród podstawowego wyposażenia każdej dobrze zorganizowanej przestrzeni przechowywania, nie może zabraknąć wytrzymałych i lekkich pojemników plastikowych ⅛.

Pudełka odpowiadające wielkością ⅛ wymiarów standardowej palety euro to świetny sposób na składowanie każdego rodzaju produktów.

Znajdą zastosowanie nie tylko w przestrzeni magazynowej, ale także w warsztatach, sklepach, czy też domowych pomieszczeniach gospodarczych, takich jak piwnice czy garaże.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Plastikowe pudełka ⅛ palety euro z praktycznymi uchwytami

Dostępne w ofercie sklepu HHL Regały pojemniki plastikowe transportowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu szybko wybierzesz produkt, który idealnie spełnia Twoje wymagania. Podstawa pojemników odpowiada ⅛ wielkości euro palety i wynosi 400 na 300 mm, ale poszczególne modele różnią się między sobą wysokością i funkcjonalnością. Pudełka plastikowe ⅛ z odsłoniętym frontem umożliwiają swobodny dostęp do przechowywanych w nich produktów, a niskie skrzynki z uchwytami pozwalają na wygodne, ręczne przenoszenie, bez konieczności używania wózka magazynowego.

Pudełka plastikowe ⅛ palety euro dostępne są w kolorze czerwonym, niebieskim i szarym. Z ich pomocą szybko uporządkujesz i opiszesz wszystkie produkty. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przestronnych magazynach, w których znalezienie odpowiedniego towaru może zająć dłuższą chwilę. Jakościowe pojemniki plastikowe o zróżnicowanej kolorystyce przyspieszą pracę w środowisku magazynowym i wspomogą działania logistyczne.

Jedna euro paleta pomieści osiem ułożonych w na płasko pudełek plastikowych, które dodatkowo mogą być wygodnie układane w stosach oraz na regałach magazynowych. Pojemniki transportowe z tworzywa wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego o odpowiedniej giętkości. Materiał nie jest podatny na pęknięcia i odkształcenia, dzięki czemu może posłużyć do przechowywania oraz transportu ciężkich przedmiotów. Plastik nie pokrywa się rdzą i nie pęcznieje w kontakcie z wodą oraz cieczami takimi jak oleje lub środki chemiczne. Pojemniki ⅛ z tworzywa sztucznego wykorzystasz także w chłodniach i mroźniach.

Pojemniki plastikowe ⅛ palety euro do przechowywania każdego rodzaju produktów

Plastikowe pudełka o różnej objętości doskonale sprawdzą się w każdym środowisku. Ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie. W naszej ofercie znajdziesz także trwałe pokrywy plastikowe pasujące do pojemników ⅛, pozwalające dodatkowo zabezpieczyć przechowywane towary od góry, izolując go przed kontaktem z wilgocią, pyłem, oraz kurzem. Pudełka z pokrywkami doskonale sprawdzą się podczas transportu delikatnych towarów.

Wykonane z trwałego i lekkiego tworzywa pudełka to uniwersalny produkt o szerokiej gamie zastosowań. Znajdą zastosowanie nie tylko w hurtowniach i magazynach, ale także warsztatach, garażach i domowych pomieszczeniach gospodarczych. Waga pojemników nie przekracza 2 kg, co zapewnia im dużą mobilność. Mogą zostać ułożone na półkach oraz w stosach, pozwalają uporządkować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce w spiżarni, piwnicy lub na strychu. Estetyczna forma i duża wytrzymałość sprawiają, że plastikowe pojemniki ⅛ posłużą Ci przez wiele lat.

Odwiedzam jako