Kategorie produktu
Inne

Plastikowe pudełka - Seria-500

Plastikowe pudełka z serii 500 to rozwiązanie idealne dla każdej przestrzeni przechowywania. Dostępne w różnych rozmiarach pojemniki wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, mogą być układane w stosach i opisywane za pomocą praktycznych etykietek. Pozwolą szybko i sprawnie uporządkować niewielkie produkty, dokumenty lub narzędzia. Pudełka z serii 500 znajdą zastosowanie w warsztatach, biurach, magazynach oraz hurtowniach.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Plastikowe pojemniki seria 500 w kolorze niebieskim oraz czerwonym

Pojemniki z serii 500 wykonane są z lekkiego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Niewielka waga własna zapewnia doskonałą mobilność i łatwość użytkowania. Bez problemu ręcznie przeniesiesz pudełka w odpowiednie miejsce i szybko ułożysz je w praktyczne stosy, dzięki czemu zaoszczędzisz cenną przestrzeń. Ergonomiczna konstrukcja pojemników pozwoli zachować porządek w każdym środowisku - od przestronnego magazyny, po niewielkie biura i warsztaty.

W ofercie sklepu HHL Regały dostępne są pojemniki z serii 500 o objętości od 0,6 do aż 31 litrów, dzięki czemu z łatwością odszukasz interesujący Cię produkt i zastosujesz go w swojej firmie. W zależności od rozmiarów pojemniki plastikowe magazynowe mogą zostać przeznaczone do składowania różnego rodzaju produktów. Modele o mniejszej objętości doskonale sprawdzą się w roli pojemników na śruby, nakrętki oraz artykuły biurowe. Pojemniki o większych gabarytach mogą zostać wykorzystane do przechowywania dokumentów, narzędzi budowlanych oraz towarów niespaletyzowanych.

Plastikowe pojemniki seria 500 występują w kolorze niebieskim oraz czerwonym. Poza względami estetycznymi kolorystyka pojemników pozwala na dokładne oznaczenie konkretnych kategorii produktów. Dodatkowo, na froncie każdego pudełka znajdują się specjalne uchwyty, pozwalające na montaż kartonowych etykiet. Dzięki nim wygodnie opiszesz zawartość każdego pudełka i szybko odnajdziesz interesujący Cię produkt. W naszym asortymencie znajdziesz gotowe kartoniki dedykowane plastikowym pudełkom z serii 500.

Pojemniki warsztatowe z serii 500 wykonane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia plastiku

Pojemniki z serii 500 nazywane są także kuwetami warsztatowymi. Ich charakterystyczna konstrukcja jest bardzo ergonomiczna i funkcjonalna. Lekko wysunięta, częściowo otwarta przednia ścianka zapewnia swobodny dostęp do przechowywanych produktów, nawet gdy pudełka są ułożone jeden na drugim. Świetnie sprawdzą się w roli kontenerów na niewielkie narzędzia, takie jak śrubokręty, klucze lub wiertła, a także części zamienne, śruby oraz nakrętki.

Jeśli chcesz stworzyć uniwersalną przestrzeń przechowywania, koniecznie wybierz plastikowe pojemniki z serii 500. Trwały i lekki plastik oferuje dużą mobilność i długą żywotność. Możliwość wyposażenia pudełek w czytelne etykiety pozwala stworzyć unikalny system logistyki magazynowej, doskonale dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.  Ergonomiczne pudełka seria 500 o zróżnicowanej objętości znajdą zastosowanie zarówno w Twojej firmie, jak i w użytku domowym.

Odwiedzam jako