Kategorie produktu
Inne

Pudełka do przechowywania - Serie-500

Plastikowe pudełka do przechowywania z serii 500 to uniwersalny produkt, który pozwoli zaaranżować wydajną przestrzeń przechowywania w Twojej firmie oraz domowych pomieszczeniach gospodarczych.
Doskonała jakość wykonania, wytrzymałość i ergonomiczna forma zapewniają komfort użytkowania w każdym środowisku. Pozwolą szybko uporządkować i skatalogować dokumenty, narzędzia, niewielkie towary lub części mechaniczne.

Oznaczenie kolorystyczne oraz praktyczne etykiety wspierają efektywną logistykę i przyśpieszają przepływ pracy.

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pudełka plastikowe do przechowywania - Seria 500 - funkcjonalne wyposażenie magazynu, biura i hurtowni

Lekkie tworzywo sztuczne to uniwersalny materiał, który nadaje pudełkom z serii 500 funkcjonalności i trwałości. Plastikowe pojemniki oferują mobilność, odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Mogą być wygodnie przenoszone ręcznie, a ergonomiczny kształt pozwala szybko ułożyć je w większe stosy. Konstrukcja pojemników została zaprojektowana w taki sposób, aby ułożone jeden na drugim, tworzyły inteligentny system przechowywania i oferowały swobodny dostęp do składowanych w nich przedmiotów.

Pudełka dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co ułatwia sprawne segregowanie produktów. Dodatkowo, umieszczone z przodu pojemników do przechowywania etykiety, pozwalają czytelnie oznaczyć ich zawartość.  Pudełka z serii 500 powstały z myślą o wspieraniu logistyki Twojej firmy, niezależnie od profilu jej działalności. Dzięki optymalnym wymiarom i mocnej konstrukcji sprawdzą się one nie tylko w magazynach, warsztatach i hurtowniach, ale także biurach, archiwach i bibliotekach.

Plastikowe pudełka do przechowywania z serii 500 pozwolą Ci szybko i sprawnie katalogować akta i dokumenty. Pojemniki ułożone w stosy lub ustawione na półkach stworzą przejrzyste i uporządkowane archiwum, w którym znalezienie odpowiedniej teczki nie będzie sprawiać najmniejszego problemu. Specjalnie wyprofilowane pudełka umożliwią przechowywanie artykułów biurowych lub narzędzi w sposób przystosowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Plastikowe pudełka z serii 500 dla lepszej organizacji przestrzeni przechowywania

Szeroki wybór pudełek plastikowych, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach, pozwoli Ci z łatwością wybrać odpowiedni produkt. U naszym asortymencie znajdziesz modele o pojemności od 0,6 do aż 31 litrów. Pojemniki seria 500 to rozwiązanie chętnie stosowane także w garażach, piwnicach i na strychach. Estetyczna forma, mobilność i trwałość pudełek do przechowywania nadają im ogromnej uniwersalności i funkcjonalności.

Pudełka do przechowywania z serii 500 pozwolą Ci uporządkować domowe pomieszczenia gospodarcze. Dzięki nim możesz wygodnie i bezpieczne przechowywać ważne dokumenty, narzędzia, sprzęty AGD oraz środki czystości. Atrakcyjna cena i najwyższa jakość pozwolą Ci w prosty sposób zaprojektować unikalną przestrzeń do składowania najpotrzebniejszych sprzętów. Pojemniki seria 500 to gwarancja długiej żywotności, komfortu użytkowania oraz doskonałej funkcjonalności, dostosowanej do Twoich wymagań.

Odwiedzam jako