Kategorie produktu
Inne

Plastikowe pudełka do przechowywania - serie 600

Plastikowe pudełka z serii 600 wyróżniają się odpowiednią giętkością oraz ergonomicznym kształtem. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości, trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego, zapewniają długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Znajdą zastosowanie nie tylko w warsztatach czy magazynach, ale także biurach i archiwach. Przestronna konstrukcja umożliwia wygodne składowanie narzędzi, dokumentów, akt, oraz przyborów biurowych.

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pojemniki plastikowe z serii 600 w różnych rozmiarach

Pudełka plastikowe z serii 600, które znajdziesz w ofercie sklepu HHL Regały, dostępne są w pojemnościach od 0,35 do 19,5 litra. Dzięki temu z łatwością wybierzesz pojemniki, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Zastosujesz je zarówno w magazynach i warsztatach, gdzie posłużą do segregowania śrub, nakrętek, narzędzi lub niewielkich produktów, jak i w dobrze zorganizowanych biurach i archiwach. Ich ergonomiczna budowa pozwala na wygodne katalogowanie teczek z dokumentami, segregatorów oraz materiałów biurowych.

Pojemniki do przechowywania z serii 600 wykonane z tworzywa sztucznego są lekkie i mobilne. Z łatwością przeniesiesz je z miejsca na miejsce lub ustawisz na regale magazynowym. Doskonale zaprojektowany kształt pozwala na układanie pudełek w stosy. Umieszczone jedno na drugim oferują niezastąpiony system inteligentnego układania, który umożliwi Ci zaoszczędzenie miejsca i zachowanie porządku w każdej przestrzeni. Dzięki praktycznym etykietom z łatwością opiszesz i skatalogujesz pudełka, a przy tym szybko znajdziesz potrzebne produkty.

Jakościowe kuwetki plastikowe to także świetny sposób na zorganizowanie domowych spiżarni, garaży, piwnic i strychów. Pojemniki mogą być wygodnie układane na półkach, oferując Ci łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Z ich pomocą szybko i efektywnie posegregujesz narzędzia, części samochodowe oraz ważne dokumenty. Szeroki wybór rozmiarów pojemników plastikowych z serii 600 pozwoli Ci bezpiecznie magazynować zarówno środki czystości, jak i większe sprzęty AGD. Pudełka wyróżniają się schludną formą i doskonałą trwałością.

Lekkie i trwałe pudełka z serii 600 - niezastąpiony element wyposażenia biur i magazynów

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości plastiku pojemniki cechują się bardzo długą żywotnością. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć lub zmienna temperatura. Nie pokrywają się rdzą w kontakcie z wodą lub olejami, a przy tym są wygodne w czyszczeniu. Giętki plastik jest niepodatny na pęknięcia i uszkodzenia, a odpowiednio wyprofilowany rant pozwala na wygodne przenoszenie pudełek z serii 600.

Plastikowe pojemniki zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić dostęp do przechowywanych w nich produktach. Przednia ścianka została obniżona, co pozwala swobodnie wyjmować umieszczone w pudełku produkty. Ergonomiczna konstrukcja oraz atrakcyjna cena plastikowych pojemników do przechowywania z serii 600, czynią z nich niezastąpiony.

Odwiedzam jako