Kategorie produktu
Inne

Przekładki do pojemników magazynowych - Tayg

Przekładki do pojemników magazynowych Tayg to praktyczne akcesorium, które pozwoli Ci w prosty i szybki sposób przystosować przestrzeń przechowywania do swoich potrzeb. Plastikowe przekładki mocuje się w podłużnych pojemnikach, za pomocą specjalnych otworów.

Dzięki temu wnętrze pojemników zostaje podzielone na mniejsze segmenty, co umożliwia przechowywanie różnych rodzajów produktów w jednym pojemniku.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poprzeczne przekładki do pojemników magazynowych Tayg w kolorze czerwonym

Wykonane z tworzywa sztucznego separatory Tayg są lekkie, trwałe i wygodne w montażu. Z łatwością zamocujesz je w wybranym miejscu i dostosujesz funkcjonalność plastikowych pojemników warsztatowych do wymagań konkretnych towarów. Przekładki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania, pęknięcia czy odkształcenia. Dzięki nim szybko posegregujesz niewielkie produkty oraz najpotrzebniejsze przedmioty. Pojemniki wyposażone w przekładki sprawdzą się w garażach lub warsztatach, gdzie pozwolą zachować idealny porządek wśród niewielkich śrub, nakrętek czy podkładek.

Plastikowe przekładki do pojemników warsztatowych na śrubki Tayg są odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Mogą być wykorzystywane w wilgotnych pomieszczeniach oraz w środowisku, w których panuje wysoka lub niska temperatura. Przekładki nie tracą sztywności i trwałości nawet podczas bezpośredniego kontaktu z wodą. Antykorozyjny materiał zachowuje wytrzymałość oraz estetyczny wygląd przez wiele lat, a więc wybierając przekładki firmy Tayg, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i bardzo długiej żywotności.

Separatory do kuwetek magazynowych oferowane w sklepie HHL Regały, dostępne są w różnych rozmiarach. Wybierając przekładki o wysokości i szerokości odpowiadającej konkretnemu modelowi pojemnika, stworzysz funkcjonalny zestaw, który wygodnie dostosujesz do swoich potrzeb. W zależności od długości pojemnika może być na różną ilość sekcji. Bezkompromisowa jakość wykonania przekładek do pojemników Tayg idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Wygodne w montażu separatory do pojemników magazynowych Tayg

Przekładki zapewniają pojemnikom magazynowym niezastąpioną uniwersalność. Z ich pomocą możesz w każdej chwili na nowo zaaranżować przestrzeń przechowywania, dzieląc pojemniki na mniejsze części. Zyskujesz dzięki temu dodatkowe segmenty, w których możesz składować produkty, a przy tym oszczędzasz miejsce. Plastikowe przegródki nadają pojemnikom Tayg wszechstronności. Wspaniale sprawdzą się one nie tylko w magazynach czy hurtowniach, ale także biurach, garażach, a nawet archiwach.

Pojemniki magazynowe z plastikowymi przekładkami to najlepszy sposób na uporządkowanie niewielkich przedmiotów.  Wykorzystasz je do przechowywania środków czystości, artykułów biurowych, małych narzędzi i części zamiennych, a także teczek z dokumentami. Estetyczna forma i żywa kolorystyka sprawiają, że bez trudu zaaranżujesz pojemniki magazynowe z przekładkami w dowolnej przestrzeni, a przy tym szybko odszukasz potrzebne towary w środowisku magazynowym.

Odwiedzam jako