Kategorie produktu
Inne

Pojemniki magazynowe - Tayg

Pojemniki magazynowe od firmy Tayg pomogą Ci w prosty i szybki sposób zaaranżować wydajną przestrzeń przechowywania. Wykonane z jakościowego tworzywa sztucznego, lekkie i wytrzymałe kontenery o zróżnicowanej objętości i funkcjonalności, mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczne ścianki działowe.
Plastikowe pojemniki wyróżniają się uniwersalnością, wytrzymałością oraz atrakcyjną ceną, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdej firmie.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Co wyróżnia plastikowe pojemniki magazynowe Tayg?

Do stworzenia magazynowych pojemników Tayg w kolorze niebieskim wykorzystano najwyższej klasy tworzywo sztuczne, charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Trwały plastik nie odkształca się i nie pęka na skutek nacisku, a przy tym jest bardzo lekki. Z łatwością przeniesiesz pojemniki w odpowiednie miejsce, bez konieczności używania wózka magazynowego.Doskonale zaprojektowana, ergonomiczna konstrukcja, pozwala na wygodne układanie pojemników magazynowych w niewielkich stosach.

Pojemniki plastikowe magazynowe nie są podatne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Nie pęcznieją ani nie pokrywają się rdzą przy kontakcie z cieczami, takimi jak woda, oleje czy środki chemiczne. Mogą być użytkowane w każdych warunkach, również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Są odporne na działanie wysokiej oraz niskiej temperatury. Zastosowanie wytrzymałego tworzywa sztucznego sprawia, że magazynowe pojemniki Tayg oferują trwałość, funkcjonalność i długą żywotność.

Aby dostosować pojemniki magazynowe Tayg do swoich unikalnych potrzeb, możesz dodatkowo wyposażyć je w plastikowe ścianki działowe. Przekładki mocowane w specjalnych otworach, oddzielają od siebie poszczególne części pojemnika i pozwalają na przechowywanie kilku rodzajów produktów naraz. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w warsztatach i garażach, gdzie konieczne jest zachowanie porządku wśród niewielkich narzędzi, śrub, nakrętek czy wierteł.

Pojemniki magazynowe Tayg możesz wyposażyć w praktyczne przekładki oraz etykiety

Pojemniki magazynowe posiadają na froncie specjalnie wyprofilowany otwór, przeznaczony na etykietę. Za pomocą niewielkiego kartonika wygodnie opiszesz zawartość pojemnika, dzięki czemu szybko posegregujesz produkty i w razie potrzeby natychmiast odszukasz odpowiedni towar. Ergonomiczna konstrukcja plastikowych pojemników magazynowych Tayg została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu największej funkcjonalności i wygody użytkowania. Korzystając z praktycznych przekładek i etykiet, bez problemu przystosujesz pojemniki do potrzeb swojej firmy. Akcesoria do pudełek magazynowych Tayg są sprzedawane oddzielnie.

Uniwersalne pojemniki magazynowe znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni przechowywania. Usprawnią przepływ prac w magazynie, hurtowni lub warsztacie, ale także pozwolą uporządkować biura, archiwum i pomieszczenia gospodarcze. W ofercie sklepu HHL Regały dostępne są pojemniki magazynowe Tayg o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu szybko wybierzesz idealny model, który pozwoli Ci stworzyć doskonale zorganizowane środowisko pracy.

Odwiedzam jako