Kategorie produktu
Inne

Pojemniki magazynowe - Alkon

W ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz szeroki wybór pojemników i pudełek magazynowych o zróżnicowanych kształtach, rozmiarach i funkcjonalności, które pozwolą Ci stworzyć efektywny system przechowywania towarów.

Pojemniki magazynowe Alkon wspaniale sprawdzą się w przypadku dużej ilości niewielkich towarów.
Dzięki praktycznym przegródkom ich wnętrze podzielone jest na mniejsze segmenty, co ułatwia sprawne katalogowanie przedmiotów. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Funkcjonalne pojemniki magazynowe z przegródkami Alkon

Pojemniki magazynowe Alkon wykonane są z najwyższej jakości materiału. Trwałe i odpowiednio giętkie tworzywo sztuczne jest bardzo odporne na uszkodzenia i nie traci swoich właściwości nawet w trakcie intensywnego i długotrwałego użytkowania. W przeciwieństwie do metalu lub drewna plastik nie ulega korozji i nie nasiąka wodą, a więc może być wykorzystywany także w wilgotnych pomieszczeniach. Plastikowe pojemniki magazynowe Alkon są lekkie, a więc także łatwe w transporcie.

Plastikowe pojemniki z wyjmowanymi przegródkami to doskonały sposób na katalogowanie różnych rodzajów niewielkich towarów. Czarne przegródki dzielą wnętrze kontenera na mniejsze części, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić miejsce, a także uporządkować przestrzeń przechowywania. Znajdą zastosowanie w magazynach i hurtowniach, ale także warsztatach i garażach. Z ich pomocą z łatwością posegregujesz narzędzia, śruby czy nakrętki, a także większe ilości małych produktów niespaletyzowanych.

Doskonałej jakości magazynowe pojemniki Alkon są stabilne i wytrzymałe. Mogą być ustawiane w stosach, na półkach lub regałach paletowych. Zabezpieczają towar i zapobiegają jego uszkodzeniu podczas transportu lub prac magazynowych. Istotną zaletą jest ich niewielka waga. Lekkie tworzywo sztuczne oferuje dużą mobilność. Plastikowe pojemniki magazynowe, w zależności od rozmiaru, mogą być wygodnie przenoszone ręcznie lub mechanicznie - za pomocą wózka widłowego lub magazynowego.

Plastikowe pojemniki magazynowe Alkon usprawniające przepływ prac w Twojej firmie

Pojemniki magazynowe Alkon to idealny przykład inteligentnego systemu przechowywania produktów. Dzięki zastosowaniu wyjmowanych plastikowych przegródek w kolorze czarnym kontener może zastąpić kilka mniejszych pojemników. Pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce w magazynie lub warsztacie, ale także szybko znaleźć potrzebne przedmioty. Zapobiega mieszaniu się niewielkich części, takich jak różne rodzaju śruby, gwoździe czy wiertła, usprawniając przebieg prac w każdym środowisku.

Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego pojemnika magazynowego Alkon, w naszym asortymencie posiadamy modele o różnej wielkości oraz objętości. Pudełka z czterema wewnętrznymi sekcjami oferują doskonale zagospodarowaną przestrzeń magazynową. Pomagają zachować porządek i zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Mocna, odpowiednio zaprojektowana konstrukcja przystosowana jest do składowania zarówno towarów o dużej wadze, jak i niewielkich, lekkich produktów. Pojemniki Alkon wspaniale sprawdzą się w magazynach, hurtowniach, sklepach oraz warsztatach.

Odwiedzam jako