Kategorie produktu
Inne

Kasety magazynowe i akcesoria od Tayg

Produkty oferowane przez hiszpańską firmę Tayg pozwolą Ci stworzyć wydajną i doskonale uporządkowaną przestrzeń magazynową.

Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego pojemniki z etykietami oraz ścianki działowe umożliwią zaaranżowanie doskonale funkcjonującej logistyki, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.

Staranne oznakowanie towarów ułożonych w trwałych i odpornych na uszkodzenia pojemnikach magazynowych to idealne rozwiązanie nie tylko dla hurtowni i warsztatów, ale także biur i archiwów.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pojemniki magazynowe i akcesoria Tayg dla Twojej firmy

Pojemniki magazynowe Tayg to specjalnie pojemniki wykonane z trwałego i lekkiego plastiku, które mogą zostać uzupełnione o praktyczne ścianki działowe. Specjalnie wyprofilowane segmenty pozwalają na szybki montaż przekładek i stworzenie we wnętrzu pojemników mniejszych sekcji. Na froncie pojemników magazynowych mogą zostać umieszczone etykiety, za pomocą który dokładnie opiszesz składowane produkty. Utrzymanie porządku w przestrzeni magazynowej jest kluczowe dla dobrze funkcjonujących i szybko rozwijających się firm.

Magazynowe pojemniki oraz pasujące do nich ścianki działowe wykonane zostały z doskonałej jakości plastiku o niskiej wadze. Dzięki temu pojemniki Tayg mogą być wygodnie transportowane zarówno za pomocą wózka widłowego lub magazynowego, jak i ręcznie. Lekki plastik jest także wysoce odporny na uszkodzenia. W kontakcie z cieczami, takimi woda, oleje czy kwasy nie pęcznieje i nie pokrywa się nieestetyczną rdzą. Jest odporny na uszkodzenia i nie traci swoich właściwości podczas użytkowania w wysokich lub niskich temperaturach

Pojemniki magazynowe z przekładkami Tayg pozwolą na wygodne składowanie różnego rodzaju towarów. Pozwolą w odpowiedni sposób przechowywać zarówno niewielkie przedmioty, jak i wielkogabarytowe narzędzia. Plastikowe ścianki działowe pozwolą wygodnie oddzielić od siebie różne warianty produktów tego samego typu, śruby, nakrętki, wiertła, a nawet dokumenty. Magazynowe pojemniki w kolorze niebieskim oraz przekładki w kolorze czerwonym znajdą zastosowanie w każdym magazynie, warsztacie, sklepie, biurze lub domowym pomieszczeniu gospodarczym.

Wytrzymałe pojemniki magazynowe i ścianki działowe Tayg do przechowywania każdego rodzaju produktów

Oferowane w sklepie HHL Regały pojemniki magazynowe Tayg wyróżniają się ogromną funkcjonalnością. Dzięki praktycznym przekładkom możesz dowolnie zagospodarować ich wnętrze, przystosowując je do konkretnego rodzaju produktów. W naszym asortymencie znajdziesz pojemniki oraz ścianki działowe w różnych rozmiarach. Z łatwością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom i stworzysz unikalny system przechowywania i zarządzania towarami.

Ogromną zaletą pojemników magazynowych z przekładkami jest atrakcyjna cena oraz wysoka jakość. Modele pojemników o mniejszych wymiarach, możesz wykorzystać także w swoim domu. Plastikowe pudełka ze ściankami działowymi zastosujesz w garażu, na strychu, w piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym. Z łatwością posegregujesz i odpowiednio opiszesz pudełka, w których przechowujesz środki czystości, niewielkie sprzęty AGD, dokumenty lub narzędzia.

Odwiedzam jako