Kategorie produktu
Inne

Skrzynki 1/2 paletowe - skrzynki plastikowe

Trudno wyobrazić sobie magazyn, hurtownię, sklep, pracownię czy zakład produkcyjny bez odpowiedniego, przemyślanego wyposażenia. Jednym z jego istotniejszych elementów są pojemne skrzynie do przechowywania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów, w tym uniwersalne i funkcjonalne skrzynki ½ paletowe. Jakie jest ich zastosowanie? Czym odznaczają się one na tle innych tego rodzaju artykułów? Przeczytaj poniższy tekst, a uzyskasz odpowiedzi na te, a także podobne pytania. Po zapoznaniu się z nimi, z pewnością będziesz chciał uzupełnić wyposażenie Twojego przedsiębiorstwa o praktyczne skrzynki plastikowe, które kupisz w naszym sklepie internetowym HHL Regały.

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Skrzynki 1/2 paletowe – co to takiego?

Skrzynki ½ paletowe – lub inaczej mówiąc półpaletowe – to pojemniki do przechowywania towarów w magazynach, hurtowniach czy zakładach produkcyjnych. Pośród innych koszy wyróżnia je to, że zajmują połowę miejsca na danej palecie. Mogą być wykonane z różnych materiałów, a te dostępne w naszym sklepie w tej kategorii, zrobione są z plastiku. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa sztucznego część z oferowanych przez nas modeli może być używana we wszystkich tych miejscach, gdzie transportowane i magazynowane są artykuły spożywcze, na przykład w warzywniakach, sklepach osiedlowych, wielkoformatowych marketach czy masarniach. Ponadto większość skrzynek nadaje się również do sztaplowania w stosie i jest kompatybilna z tradycyjnymi koszami euro. Poszczególne produkty tego typu różnią się między sobą również kolorem oraz wysokością, głębokością, szerokością i ciężarem. Dlatego przed zakupem dokładnie sprawdź te parametry.

Skrzynki półpaletowe plastikowe i ich zastosowanie

  • Przechowywanie różnego rodzaju produktów i materiałów w magazynach, hurtowniach, sklepach, halach produkcyjnych.
  • Układanie towarów w stosach, a co za tym idzie zaoszczędzenie przestrzeni magazynowej.
  • Magazynowanie produktów w przedsiębiorstwach z różnego rodzaju branż: spożywczej, budowlanej, produkcyjnej, rolniczej, chemicznej, farmaceutycznej i wielu innych.
  • W zależności od rodzaju – możliwość kontaktu z artykułami spożywczymi lub pozostałymi produktami.
  • Przewożenie rozmaitych ładunków.

Skrzynki 1/2 paletowe plastikowe, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały i ich największe zalety

  • Uniwersalność.

Rolnictwo, budownictwo, sklepy spożywcze, branża farmaceutyczna – skrzynki ½ paletowe wykorzystywane są niemal w każdej gałęzi przemysłu.

  • Proste czyszczenie.

Dzięki zastosowanemu materiałowi, nasze plastikowe skrzynki półpaletowe są proste do utrzymania w czystości, a jeśli już się zabrudzą, możesz łatwo je wyczyścić.

  • Wiele modeli do wyboru.

Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych: niebieskie, szare lub czerwone; zróżnicowane pod względem szerokości i głębokości, dostosowane do potrzeb branży spożywczej oraz klasyczne – w naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele rodzajów skrzyniopalet.

  • Pojemność.

Skrzynki paletowe są bardzo ładowne, a zastosowane w magazynie, hurtowni, sklepie czy każdym innym miejscu pozwalają zaoszczędzić sporo cennego miejsca.

  • Funkcjonalność.

Magazynowanie, sortowanie, transport; ale również – przy użyciu obligatoryjnych klap lub pokryw – zabezpieczenie artykułów umieszczonych w pojemnikach. Trudno o bardziej praktyczne rozwiązanie w zarządzaniu przestrzenią magazynową niż skrzynki półpaletowe.

Odwiedzam jako