Kategorie produktu
Inne

Pojemniki plastikowe, pudełka magazynowe

Plastikowe pojemniki to niezbędny element wyposażenia każdej dobrze zorganizowanej przestrzeni przechowywania. Znajdą zastosowanie w magazynach, sklepach, hurtowniach, warsztatach oraz domowych wnętrzach. Wykonane z jakościowych tworzyw sztucznych pudełka magazynowe pozwolą Ci zachować porządek i zoptymalizować logistykę w każdym środowisku. Lekkie i wygodne w transporcie pojemniki plastikowe stworzone zostały z myślą o bezpiecznym składowaniu różnego rodzaju produktów, narzędzi lub środków czystości.

Produkty 1-12 z 62

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wytrzymałe pojemniki plastikowe i pudełka magazynowe

Pojemniki i pudełka dostępne w ofercie sklepu HHL Regały wykonane są z trwałych tworzyw sztucznych, zapewniających wytrzymałość i bardzo długą żywotność. Pojemniki plastikowe przeznaczone do zagospodarowania przestrzeni magazynowej, wyróżniają się mocną konstrukcją i ergonomicznym kształtem. Mogą posłużyć do przechowywania dowolnego rodzaju towarów, elektronarzędzi lub domowych sprzętów gospodarczych.

Pudełka magazynowe są bardzo lekkie, a dzięki temu mobilne. Mogą być układane w stosy na europaletach i katalogowane na regałach magazynowych. Umożliwiają wygodny i bezpieczny transport towarów. Świetnie sprawdzą się w warsztacie lub garażu, gdzie zapewnią swobodny dostęp do potrzebnych elementów. Specjalnie wyprofilowane uchwyty pozwolą wygodnie przenieść pojemniki ręcznie, bez konieczności używania wózka magazynowego.

Szeroki wybór pojemników i pudełek plastikowych pozwala szybko znaleźć produkt odpowiadający wymaganiom Twojej firmy. W asortymencie posiadamy także praktyczne pokrywki, pozwalające dodatkowo zabezpieczyć towar od góry. Pojemniki warsztatowe, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach pozwolą doskonale wykorzystać przestrzeń magazynową, a przy tym zaoszczędzić miejsce. Towary oraz narzędzia składowane w pudełkach plastikowych są chronione przed uszkodzeniem lub zsunięciem się z półki.

Magazynowe pudełka i pojemniki plastikowe - podstawowe wyposażenie dobrze zorganizowanego magazynu i hurtowni 

Wszystkie modele pudełek plastikowych mogą być układane w stosach. Ustawione jeden na drugim pojemniki magazynowe pozwalają zachować idealny porządek w każdym środowisku, a przy tym zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. Pudełka przystosowane do składowania na półkach i regałach magazynowych to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, w której ważne jest odpowiednie katalogowanie przechowywanych produktów. Plastikowe skrzynki świetnie sprawdzą się do zabezpieczenia zarówno dużych ilości lekkich przedmiotów o niewielkich wymiarach, jak i ciężkich towarów o dużej masie.

Plastikowe pojemniki wykorzystasz także w domowych wnętrzach. Wytrzymałe pudełka wykonane z trwałego tworzywa sztucznego mogą zostać przystosowane do magazynowania zapasów żywności, narzędzi budowlanych, środków czystości lub części samochodowych. Plastikowe skrzynki wykorzystane w garażu, piwnicy lub spiżarni pomogą Ci szybko i wygodnie znaleźć potrzebne przedmioty, przenieść je w odpowiednie miejsce, a także zabezpieczyć przed działaniem czynników zewnętrznych.

Odwiedzam jako