Kategorie produktu
Inne

Pojemnik na odpady z zieloną pokrywą. 50 l

SKU produktu: 284011
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

Dobrej jakości pojemniki są niezbędne w procesie prawidłowego zarządzania segregacją odpadów. Pojemnik 50 l to idealne rozwiązanie dla szukających kompaktowego, ale jednocześnie śmietnika do użytku domowego lub biurowego. 

80,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 522 mm
  • Szerokość 430 mm
  • Głębokość 390 mm
  • Kolor Czarny / zielony
  • Ciężar własny 8 kg
  • Volumen 50 l

Jakie wymiary ma nasz pojemnik plastikowy 50 l na śmieci?

Ten pojemnik jest doskonały do miejsc o niewielkiej przestrzeni, potrzebujących narzędzi do efektywnego sortowania odpadów. Wymiary 522 mm wysokości, 430 mm szerokości i 390 mm głębokości sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach socjalnych w przypadku biur czy magazynów. Dodatkowo, ważąc jedynie 8 kg, nasz pojemnik plastikowy 50 l jest łatwy do przeniesienia i ustawienia w dowolnym miejscu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dlaczego warto wybrać pojemnik z pokrywą 50 l?

To, co wyróżnia proponowany przez nas pojemnik 50 l plastikowy to fakt, iż jest on wytrzymały na różne, nawet trudne warunki atmosferyczne. Z powodzeniem można go stosować również na zewnątrz budynku, chociaż w tym przypadku polecamy większe pojemniki 120l. Zielona pokrywa nie tylko ułatwia identyfikację pojemnika do konkretnego rodzaju odpadów, ale także zapewnia czystość i higienę poprzez minimalizowanie rozprzestrzeniania się zapachów dzięki możliwości uszczelnienia pojemnika z pokrywą 50 l za pomocą klipsu.

Dodatkową zaletą naszego pojemnika plastikowego 50 l jest jego stosunkowo proste utrzymanie w czystości. Gładkie powierzchnie pozwalają na szybkie i łatwe czyszczenie, co jest szczególnie ważne w utrzymaniu higieny w przestrzeni biurowej czy magazynowej. Materiały wykorzystane do produkcji czynią z tego pojemnika z pokrywą 50 l produkt wytrzymały, który będzie spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Odwiedzam jako