Kategorie produktu
Inne

Płyta wiórowa H19 mm. L0950 x D0800 mm

SKU produktu: 248099
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
76,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 19 mm
  • Długość 950 mm
  • Głębokość 800 mm
  • Ciężar własny 9,08 kg

Dostępne w naszym asortymencie produkty pochodzą od zaufanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie najlepsze. Proponowane płyty wiórowe 950x800 to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejscach, w tym w przemyśle, pracowniach, a także w przestrzeni biurowej.

Wysokiej jakości płyty wiórowe

Płyty wiórowe 950x800 są wyjątkowo wytrzymałe i wszechstronne, doskonale sprawdzają się jako półki w magazynach, blaty robocze w warsztatach oraz elementy wyposażenia biurowego. Stworzone z myślą o zapewnieniu im jak największej wytrzymałości powstały w procesie spajania wiórów klejem i prasowaniu pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu płyty wiórowe 950x800 zyskały na nośności, a używane jako półki regałowe utrzymają duże obciążenie, bez ryzyka załamania. Dodatkowo całość została pokryta specjalną warstwą zabezpieczającą przed niszczącym działaniem wilgoci. Sprawia to również, że oferowane przez nas płyty 950x800 są łatwe w utrzymaniu w czystości, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach przechowujących produkty spożywcze.

Płyty - dzięki wytworzeniu z wiórów drzewnych - są także ekologicznym wyborem. Ich wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że są one niezawodne niemal w każdych warunkach.

Pewny wybór w dobrej cenie

Proponowane przez nas produkty wykonane są z drzew cechujących się twardym drewnem, dlatego płyty 950x800 sprawdzą się w magazynach, warsztatach oraz zapleczach czy archiwach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą podjąć najlepszą decyzję!

Odwiedzam jako