Kategorie produktu
Inne

Płyta wiórowa H19 mm. L0950 x D0600 mm

SKU produktu: 246099
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
66,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 19 mm
  • Długość 950 mm
  • Głębokość 600 mm
  • Ciężar własny 6,8 kg

Nasze płyty wiórowe o wymiarach 950x600 to doskonałe rozwiązanie do różnych zastosowań. Oferowane przez nas produkty sprawdzą się w magazynach, biurach, pracowniach, a także w warsztatach. Dzięki wysokiej jakości i wytrzymałości, stanowią niezastąpione elementy aranżacji przestrzeni i przechowywaniu asortymentu.

Odporność w trudnych warunkach magazynowych

Płyty wiórowe 950x600 w czasie produkcji zostają odpowiednio zabezpieczone, co sprawia, że są nie tylko łatwe do utrzymania w czystości, ale są odporne na delikatne działanie wilgoci. Dzięki temu będą skutecznie służyć przez długie miesiące.

Nasze płyty 950x600 wytwarzane są z wysokiej jakości drewna, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Są one idealnym materiałem do produkcji mebli oraz do uzupełnienia regałów, zapewniając stabilność i estetykę. Dzięki procesowi sprasowania pod wysokim ciśnieniem i klejeniu wiórów, płyty 950x600 są odporne na uszkodzenia i utrzymują duże obciążenie. To sprawia, że doskonale sprawdzają się jako półki w magazynach, w których przechowywane są narzędzia, produkty spożywcze czy akcesoria.

Dodatkowo oferowane przez nas płyty wiórowe 950x600 są ekologicznym rozwiązaniem. Produkowane z drewnianych wiórów spajane są ze sobą przy pomocy kleju i prasowania pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne - nawet podczas codziennej eksploatacji.

Uniwersalność i trwałość płyt 950x600

Wytwarzane z płyt wiórowych meble i akcesoria są nie tylko trwałe, ale także estetyczne i odporne na powstawanie śladów wynikających ze zwykłego użytkowania. Wszystkich zainteresowanych oferowanymi płytami wiórowymi 950x600 zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania!

Odwiedzam jako