Kategorie produktu
Inne

Płyta wiórowa H19 mm. L0950 x D0500 mm

SKU produktu: 245099
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
57,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 19 mm
  • Długość 950 mm
  • Głębokość 500 mm
  • Ciężar własny 5,65 kg

Uniwersalne w zastosowaniu płyty wiórowe 950x500 doskonale sprawdzą się zarówno w magazynach, jak i w biurach oraz pracowniach lub warsztatach. Odpowiednio zabezpieczone powierzchnie są nie tylko łatwe w czyszczeniu, ale także skutecznie chronią sprasowane wióry przed wilgocią. Płyty 950x500 wytwarzane są z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w produkcji mebli i uzupełnienie regałów do przechowywania asortymentu.

Wytrzymałe płyty wiórowe 950x500

Dzięki sprasowaniu pod wysokim ciśnieniem i zespojeniu całości odpowiednio przygotowanym klejem, produkt jest odporny na łamanie i utrzymuje duże obciążenie. Nośność płyty 950x500 jest spora, dlatego często wykorzystywana jest jako półka, stanowiąc doskonałe wsparcie w bezpiecznym magazynowaniu narzędzie, produktów spożywczych czy akcesoriów. Dodatkowo powierzchnie produktu zostały pokryte specjalną powłoką zabezpieczającą płytę wiórową. Rozmiar 950x500 został specjalnie dobrany, dzięki czemu oferuje wygodę użytkowania i łatwość dopasowywania do zmieniających się potrzeb i warunków. Płyty są ekologicznym wyborem ze względu na swoją budowę z prasowanych w formie drewnianych wiórów. Odnawialne materiały są niezwykle wytrzymałe i bezpieczne w użyciu.

Najwyższa jakość i odporność na uszkodzenia

Płyty wiórowe 950x500 cenione są za swoją twardość i wszechstronność zastosowania. Dzięki temu stanowią świetny wybór w produkcji mebli, akcesoriów, a także jako blaty robocze. W razie pojawiających się pytań - zapraszamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Odwiedzam jako