Kategorie produktu
Inne

Płyta wiórowa H19 mm. L0950 x D0400 mm

SKU produktu: 244099
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
49,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 19 mm
  • Długość 950 mm
  • Głębokość 400 mm
  • Ciężar własny 4,52 kg

Płyta wiórowa 950x400 to doskonały wybór w magazynach. Wysokiej jakości produkty sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki swojej sztywności i odporności na duże obciążenie rekomendowane są jako wypełnienie półek regałów magazynowych. Uniwersalna płyta wiórowa 950x400 jest łatwa w obróbce, dlatego można ją z łatwością przycinać, dopasowując do zmieniających się potrzeb magazynowych.

Wysoka jakość wykonania płyty 950x400

W produkcji oferowanych przez nas produktów używane jest wyłącznie wytrzymałe, twarde i odporne na obciążenia drewno. Pokrycie specjalną warstwą, która sprawia, że powłoka umożliwia bezpieczne użytkowanie, bez obaw o negatywny wpływ wilgoci na pokrycie. Dzięki temu płyty łatwo utrzymać w czystości, co skutecznie zwiększa higienę pracy i przechowywania przedmiotów. Płyta wiórowa 950x400 sprawdzi się w każdych warunkach magazynowych, niezależnie od panującej wewnątrz temperatury. Skupione w formie wióry spajane są specjalnie skomponowanym klejem, który skutecznie utwardza wyrabiane płyty. Dzięki prasowaniu pod wysokim ciśnieniem całość staje się odporna na duże obciążenie.

Uniwersalne i wytrzymałe

Płyty wiórowe 950x400 nie odkształcają się nawet po długotrwałym użytkowaniu, co sprawia, że świetnie sprawdzają się zarówno w magazynach, jak i w przestrzeni biurowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu.

Odwiedzam jako