Kategorie produktu
Inne

Paleta plastikowa L800 x B600 x H130 mm. Czarna (Auer)

SKU produktu: 278850
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
58,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 130 mm
  • Szerokość 800 mm
  • Głębokość 600 mm
  • Kolor Czarny
  • Ciężar własny 2,95 kg

Każda proponowana przez nas paleta plastikowa 800x600 jest doskonałym wyborem do magazynów, hurtowni, zakładów przetwórstwa czy warsztatów. Dzięki zastosowaniu optymalnej formy i wytrzymałego materiału produkt gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, bez obaw o pęknięcie palety plastikowej. Rozmiar 800x600 umożliwia bezpieczne przechowywanie dużej ilości przedmiotów.

Odporne na wilgoć i obciążenie palety plastikowe 800x600

Jeżeli prowadzisz magazyn, hurtownię lub zakład przetwórstwa, palety plastikowe 1200x800 to rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Te specjalnie zaprojektowane podstawki oferują wiele zalet, które znacząco usprawniają przechowywanie oraz transport produktów. Dzięki wykonaniu z polietylenu o dużej gęstości (HDPE) produkty są odporne na negatywne oddziaływanie trudnych warunków magazynowych, w tym wilgoci oraz niskich temperatur. Odpowiednio przechowywana plastikowa paleta 800x600 nie ulega kruszeniu, pękaniu czy odkształceniom, a jej nośność nie zmniejsza się z biegiem czasu. Zastosowany w produkcji polietylen skutecznie amortyzuje wstrząsy, co bezpośrednio zwiększa bezpieczeństwo ładunku transportowanego na palecie. Oferowane przez nas palety plastikowe 800x600 pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, dlatego każdy element produktu jest przemyślany. Odpowiedni rozstaw 6 nóżek zapewni nie tylko stabilność, ale także łatwość przenoszenia, zarówno ręcznego, jak i mechanicznego, przy pomocy wózków magazynowych.

Bezpieczna i skuteczna eksploatacja

Proponowane przez nas plastikowe palety 800x600 to gwarancja efektywnej organizacji pracy. Wysokiej jakości produkty doskonale odseparują towar od podłoża, umożliwiając jego właściwe przechowywanie i pewny transport. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Odwiedzam jako