Kategorie produktu
Inne

Nasza historia

Właściciel Hans Høj rozpoczął działalność w 1992 r. W Randers w Danii, z zamiarem importu i sprzedaży produktów na rynku duńskim. Opierając się na szkoleniu jako projektant i technik produkcji, Hans Høj ściśle współpracował z odpowiednimi dostawcami przy opracowywaniu i dostosowywaniu kilku produktów i z czasem stworzył solidną i wszechstronną gamę produktów o bardzo wysokiej jakości.

Nasi dostawcy

Nadal istnieje dobra i ścisła współpraca z dostawcami od początku, a nowi są ciągle dodawani, gdy rozwijamy naszą ofertę produktów. Wybierając nowe produkty i dostawców, nadal kładziony jest nacisk na wysoką jakość, szybki czas dostawy i podstawę dobrych, długoterminowych partnerstw z wzajemnym rozwojem.

Czas dostawy

W miarę rozwoju firmy Hans Høj Lagerinventar A / S pojawiło się zapotrzebowanie na większe przestrzenie. Firma przeniosła się do Ishøj pod Kopenhagą w Danii, a dziś ma biuro i magazyny w idyllicznym otoczeniu w Benzonsdal Estate w Ishøj. Dało nam to wiele możliwości dysponowania zdecydowaną większością naszych produktów w magazynie, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie dostarczać naszym klientom w ciągu X-X dni. Jednak niektóre produkty nie są magazynowane, dlatego w przypadku tych produktów spodziewany jest nieco dłuższy czas dostawy.

Nowe produkty

Hans Høj Lagerinventar A / S wciąż rozwija się w szybkim tempie i dobry rozwój będzie kontynuowany. Nowe inicjatywy i produkty ciągle zostają dodawane i udoskonalane.

Hans Høj Lagerinventar A / S ma własny import hiszpańskich regałów paletowych i regałów magazynowych w absolutnie najwyższej jakości. Regały magazynujemy w dużych ilościach i wysyłamy z naszego magazynu w ciągu kilku dni - czy potrzebujesz pojedynczego regału paletowego lub regału magazynowego, czy też potrzebujesz systemu na 10000 m2. Możemy również dostarczyć inne rodzaje regałów: małe, stalowe, uniwersalne, archiwalne, magazynowe lub wspornikowe. Oferujemy również odbojnice regałów i wyciąg palet do regałów paletowych. Zawsze dostarczamy - o ile nie uzgodniono inaczej - złożone ramy, dzięki czemu można łatwo i szybko ustawić regał. Hans Høj Lagerinventar A / S może dostarczyć plastikowe pojemniki do wielu zastosowań. Plastikowe pudełka do przechowywania, które pasują do wymiarów z paletą Euro, skrzyniami do ustawiania w stosy lub skrzynkami Euro.

Odwiedzam jako