Kategorie produktu
Inne

Płyty wiórowe – surowe i laminowane

Aby stworzyć w pełni funkcjonalny system regałów magazynowych, konieczny jest wybór odpowiednich półek, dopasowanych do charakterystyki składowanych na nich produktów. W asortymencie sklepu HHL Regały znajdziesz szeroki wybór płyt wiórowych, surowych oraz laminowanych, które pozwolą zaaranżować idealną przestrzeń magazynową, odpowiadającą Twoim potrzebom oraz wymaganiom. Wysokiej jakości płyty wiórowe umożliwiają wygodne przechowywanie produktów nie tylko w hurtowniach i magazynach, ale także biurach i pomieszczeniach gospodarczych.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Lekkie i trwałe płyty wiórowe dostępne są w wersji surowej oraz laminowanej

Półki do regałów magazynowych wykonane z płyty wiórowej wyróżniają się dużą mobilnością. Z łatwością zamontujesz je w dowolnej sekcji regału - wystarczy położyć je w wybranym miejscu. Wygodny montaż i demontaż półek z płyty wiórowej zapewnia ogromną elastyczność. Niewielka waga płyty wiórowej pozwala na jej szybkie przenoszenie i zmienianie ustawienia półek. Dzięki temu w każdej sytuacji wygodnie dostosujesz funkcjonalność regału magazynowego bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Płyty wiórowe dostępne w naszej ofercie występują w wersji surowej oraz laminowanej. Półki w kolorze klasycznej bieli lub stonowanej szarości wspaniale sprawdzą się w przestrzeni biurowej. Elegancka imitacja drewna - jasnego dębu - będzie doskonale prezentować się także w domowych wnętrzach. W połączeniu z minimalistycznym, metalowych regałem ocynkowanym stworzy schludną i estetyczną całość, idealną chociażby do ekspozycji towarów sklepowych.

Gdzie zastosować półki do regałów magazynowych z płyty wiórowej?

Płyta wiórowa to materiał powszechnie wykorzystywany w budownictwie. Wykonane są z trocin drzewnych zmieszanych z trwałą i nietoksyczną żywicą syntetyczną, a następnie prasowanych pod dużym ciśnieniem. Otrzymany w ten sposób materiał jest niezwykle uniwersalny i trwały, dlatego świetnie sprawdza się w roli elementu regałów i innych mebli magazynowych. Wyróżnia się odpornością na uszkodzenia oraz odpowiednią sztywnością.

Płyty wiórowe o różnych wymiarach cieszą się dużą popularnością dzięki wszechstronności zastosowania. Zapewniają doskonałe podparcie dla przechowywanych na nich towarów i materiałów, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Niska cena i wysoka jakość sprawiają, że są one chętnie wybieranym elementem wyposażenia magazynów, hurtowni lub warsztatów. Powierzchnia płyty wiórowej nie pęcznieje podczas kontaktu z wodą , dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

Półki z płyty wiórowej dostępne w wielu rozmiarach pozwolą zaaranżować wydajne i sprawnie funkcjonujące środowisko magazynowe. Umożliwiają składowanie ciężkich narzędzi, plastikowych pojemników, kartonów, środków czystości, akt oraz dokumentów. Półka do regału magazynowego z surowej lub laminowanej płyty wiórowej to idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni przechowywania. Sprawdzi się zarówno w magazynach i hurtowniach, jak i sklepach, warsztatach, biurach, archiwach lub domowych pomieszczeniach gospodarczych. Pomoże Ci utrzymać porządek na strychu, w garażu lub piwnicy.

Odwiedzam jako